Imprezy okolicznościowe

Organizacja przyjęć

Każda uroczystość w Hotelu Barczyzna*** organizowana jest przez zgrany zespół profesjonalistów. Wszystko zaczyna się od rozmów, indywidualnych ustaleń z Gośćmi, co owocuje udaną, niezapomnianą imprezą.

 

Miejsce imprezy

W poszukiwaniu miejsca na organizację imprezy okolicznościowej, coraz częściej zwraca się uwagę na dogodną lokalizację obiektu i jego otoczenie. Ważne, by zapraszając  swoich gości, możliwe było zaoferowanie im dobrej kuchni, przyjemnej okolicy i profesjonalnej obsługi.

Hotel Barczyzna położony jest w bezpośrednim towarzystwie przyrody, odcięty od wielkomiejskiego zgiełku, a jednak dogodny dojazd sprawia, że bardzo łatwo tu dotrzeć z okolic większych miejscowości. Bliskość zieleni w połączeniu z wyśmienitą kuchnią i zaangażowaną obsługą sprawiają, że mała wieś nieopodal Poznania zyskuje coraz większe grono odwiedzających i stałych gości.

W ofercie hotelu znajduje się wiele propozycji na zorganizowanie udanego spotkania w gronie rodziny, przyjaciół czy współpracowników, a obszerny teren zielony pozwala na realizację imprez nawet do kilkuset osób. 

 

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

OK, zamknij