rezerwuj taniej przez stronę internetową

kod rabatowy:
BAR

Medical

Diagnostyka

Diagnostyka

Konsultacja

czas: 15 min
cena: 50zł

Konsultacja fizjoterapeutyczna obejmuje kompleksowe badanie, którego celem jest analiza problemu pacjenta. Na podstawie specjalistycznego badania odnajdujemy źródło bólu, a następnie planujemy proces leczenia i rehabilitacji.

czas: 15 min
cena: 50 zł

SCIO Biofeedback

czas: 90 min
cena: 300zł

SCIO to urządzenie, które wykorzystuje najnowocześniejsze odkrycia naukowe do celów diagnostyczno - terapeutycznych. SCIO przeprowadza badanie stresu, a następnie równoważy niekorzystne częstotliwości ciała, przywracając ich optymalny poziom, niezbędny do przeprowadzenia procesu odnowy i odzyskania właściwego stanu zdrowia. Pomaga zrównoważyć pracę całego organizmu, redukuje stres, wspiera usuwanie przyczyn chorób i zaburzeń oraz stymuluje procesy samoodnowy. Jest doskonałym wsparciemi uzupełnieniem tradycyjnych metod leczenia. Dzięki SCIO możemy zapobiegać różnym dolegliwościom i chorobom cywilizacyjnym.

czas: 90 min
cena: 300 zł
Masaże lecznicze

Masaże lecznicze

Masaż Klasyczny

czas: 60 min
cena: 200zł

Masaż klasyczny zmniejsza stres i napięcie emocjonalne. Przywraca równowagę fizyczną i psychiczną. Rozluźnia mięśnie, likwiduje zmęczenie, obniża poziom stresu, odpręża, uspokaja i poprawia samopoczucie. Oddziałuje na organizm poprzez odpowiednio dobrany ucisk i sekwencję ruchów.

czas: 60 min
cena: 200 zł

Masaż Leczniczy Pleców

czas: 30 min
cena: 120zł

Przywraca sprawność kręgosłupa, poprawia stan krążków międzykręgowych, redukuje bóle, odpręża i rozluźnia mięśnie. Pozwala zapobiec potencjalnym schorzeniom i chorobom kręgosłupa.

czas: 30 min
cena: 120 zł

Drenaż Limfatyczny

czas: 60 min
cena: 200zł

Drenaż limfatyczny modeluje sylwetkę, pomaga w walce z cellulitem i stymuluje utratę wagi. To skuteczna i szybka pomoc w eliminacji obrzęków. Poprawia kondycję i wygląd skóry. Przyspiesza krążenie limfy, wspiera detoksykację organizmu. Jest doskonałym uzupełnieniem rehabilitacji po urazach.

czas: 60 min
cena: 200 zł
Terapie manualne

Terapie manualne

Terapia Manualna

czas: 45 min
cena: 120zł

Terapia z wykorzystaniem specjalistycznych technik diagnozowania zaburzeń narządu ruchu oraz usprawniania za pomocą mobilizacji, stretchingu, neuromobilizacji, pracy na tkankach miękkich.Celem terapii jest poznanie przyczyn i łagodzenie bólu, przywrócenie ruchomości oraz prawidłowej funkcji stawów i mięśni.

czas: 45 min
cena: 120 zł

Kinezyterapia

czas: 45 min
cena: 120zł

Indywidualne zajęcia z fizjoterapeutą wykorzystujące ćwiczenia lecznicze oraz nowoczesne metody rehabilitacyjne stosowane w celu przywrócenia maksymalniej sprawności fizycznej.

czas: 45 min
cena: 120 zł
Zabiegi fizykalne

Zabiegi fizykalne

Laseroterapia

czas: 10 min
cena: 30zł

Laser łączy i wzmacnia efekty terapeutyczne, działa przeciwbólowo, przeciwzapalnie, pobudza krążenie limfatyczne, rozszerza naczynia krwionośne, stymuluje, zwiększa depolaryzację błony komórkowej i syntezę kolagenu. Wskazaniami do zabiegu są stany zapalne, dolegliwości bólowego różnego pochodzenia, dysfunkcje mięśni, skręcenia, naderwania ścięgien, bóle kręgosłupa, rwa kulszowa.

czas: 10 min
cena: 30 zł

Prądy Galwaniczne

czas: 15 min
cena: 20zł

Zabieg wykorzystujący prąd stały. W zależności od ułożenia elektrod może mieć działanie pobudzające, mocno przekrwienie lub łagodne, przeciwbólowe i przeciwzapalne. Stosowane po urazach, w zaburzeniach krążenia, nerwobólach i zmianach zwyrodnieniowych.

czas: 15 min
cena: 20 zł

Prądy Tensa

czas: 15 min
cena: 20zł

Skuteczna metoda łagodzenia bólu poprzez stymulację nerwów. Znajduje szerokie zastosowanie w uśmierzaniu przewlekłego i ostrego bólu. Stosowana w chorobach zwyrodnieniowych, zespołach bólowych, nerwobólach i neuropatiach.

czas: 15 min
cena: 20 zł

Prądy Interferencyjne

czas: 15 min
cena: 20zł

Naprzemienne prądy średniej częstotliwości o działaniu rozluźniającym, przeciwbólowym i odżywczym. Stosowane w wspomaganiu leczenia zmian zwyrodnieniowych i reumatycznych, w stanach pourazowych i pooperacyjnych.

czas: 15 min
cena: 20 zł

Ultradźwięki

czas: 10 min
cena: 20zł

Ultrasonoterapia polega na leczeniu za pomocą głowicy emitującej fale ultradźwiękowe. Działa przeciwbólowo, hamuje procesy zapalne, zmniejsza napięcie mięśniowe, zwiększa przepuszczalność błon komórkowych i rozciągliwość tkanki łącznej, rozszerza naczynia krwionośne. Stosowana w chorobach zwyrodnieniowych,zespołach bólowych, nerwobólach, ostrodze piętowej, przewlekłych zapaleniach stawów i mięśni, bliznach i przykurczach.

czas: 10 min
cena: 20 zł

Fala Uderzeniowa

czas: 20 min
cena: 60zł

Niezwykle skuteczna, nieinwazyjna metoda leczenia przewlekłych stanów zapalnych i bólowych układu mięśniowo - szkieletowego. Ze względu na szybki efekt oraz niską czasochłonność fala uderzeniowa znajduje szerokie zastosowanie w medycynie sportowej. Najczęściej stosuje się ją na problemy związane ze ścięgnami i więzadłami,ale znajduje również zastosowanie w chorobach kości lub mięśni.

czas: 20 min
cena: 60 zł

Terapia Skojarzona

czas: 30 min
cena: 40zł

Połączenie elektroterapii i ultradźwięków ma znaczący wpływ na poprawę ukrwienia tkanek, a tym samym na zwiększenie metabolizmu. Istnieje możliwość przeprowadzenia terapii w połączeniu z terapią podciśnieniową, co zwiększa efekty lecznicze. Łączne zastosowanie ultradźwięków i elektrostymulacji daje szereg możliwości w leczeniu zaburzeń funkcjonalnych,w tym zespołów bólowych.

czas: 30 min
cena: 40 zł

Thermo TK

czas: 30 min
cena: 100zł

Thermo TK to rewolucyjna terapia o szerokim spektrum zastosowań –  od fizjoterapii, poprzez medycynę sportową, aż po terapię bólu. Polega ona na głębokim ogrzaniu tkanek za pomocą elektroterapii o wysokiej częstotliwości. Energia dociera bezpośrednio do głębiej położonych warstw tkanek i tam zamieniana jest w ciepło. Dzięki terapii Thermo TK możemy pracować zarówno z powierzchniowymi warstwami, jak mięśnie oraz ze strukturami położonymi głębiej jak ścięgna, więzadła i kości. Thermo TK można stosować we wszystkich ostrych i przewlekłych dolegliwościach układu mięśniowo - szkieletowego.

czas: 30 min
cena: 100 zł

Napisz do nas

Prosimy o wcześniejszą rezerwację zabiegów, aby dobrać dla Państwa najbardziej dogodny termin.

Pakiety Medical

Newsletter

Zapisz się na nasz newsletter
aby otrzymywać najnowsze oferty.

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij