rezerwuj taniej przez stronę internetową

kod rabatowy:
BAR

Basen

Basen

Basen

W Hotelu Barczyzna Medical SPA woda staje się źródłem zdrowia, komfortu i rozrywki. Warto zdecydować się na hotel z basenem w Wielkopolsce, aby zaznać pełni wypoczynku i relaksu. 

 

Wyposażenie basenu:

Basen wykonany ze specjalnej stali i wyposażony w gejzery, przeciwprądy, bicze wodne i koloroterapię. Dodatkowo zastosowanie wyjątkowej wody strukturyzowanej sprawia, że skóra staje się odżywiona, elastyczna i gładka. 

Komfort dla wszystkich:

Posiadamy również specjalną windę pozwalającą w komfortowy sposób korzystać z basenu osobom niepełnosprawnym.

Zapraszamy zawsze od 10.00 - 21.00

Zachęcamy również do skorzystania z oferty karnetów na basen:

Przedział czasowy: Cena karnetu:

Wejście jednorazowe
(obejmujące także sauny i słoneczną łąkę)

55 zł
1 miesiąc 200 zł
3 miesiące 490 zł
6 miesięcy 890 zł

Najlepszy wybór w Wielkopolsce

Hotel Barczyzna gwarantuje pełnię wypoczynku dzięki zacisznemu położeniu i wielu udogodnieniom. Oprócz różnego rodzaju zabiegów warto też skorzystać ze strefy Wellness i odprężyć się w przyjemnie odświeżającej wodzie. Hotele z basenem w Wielkopolsce pozwalają na relaks o każdej porze dnia, warto więc zdecydować się na przyjazd do Hotelu Barczyzna.

Na podsawie Komunikatu Państwowego Powiatowego Inspektora Sanitarnego we Wrześni z dnia 19.06.2020 dotyczącego jakości wody w basenach kąpielowych na terenie powiatu wrzesińskiego informujemy, że woda w nieckach basenowych nadaje się do kąpieli.

 

 

 

Newsletter

Zapisz się na nasz newsletter
aby otrzymywać najnowsze oferty.

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij